4F

4F to marka, która oferuje wysokiej klasy odzież sportową i akcesoria. Naszym znakiem rozpoznawczym jest kombinacja jakości, technologii oraz modnych materiałów z nowoczesnym designem. Nasz sklep sportowy oferuje produkty nadające się zarówno do treningu, jak i codziennego noszenia.

Wspieramy profesjonalistów i amatorów

Od prawie 20 lat wspieramy zarówno profesjonalistów jak i amatorów uprawiających różne dyscypliny sportu, w tym bieganie, jazdę na rowerze, fitness, jogę, jazdę na nartach oraz snowboard. Promujemy aktywny tryb życia i sportową rywalizację w duchu fair play. Motywujemy ludzi do przełamywania swoich barier i zachęcamy, aby dążyć do osiągania coraz lepszych wyników sportowych. Sponsorujemy polską kadrę olimpijską i paraolimpijską oraz kilka europejskich komitetów. Ambasadorami marki 4F są m.in. Robert Lewandowski i Anna Lewandowska, a współpraca przynosi efekty w postaci dedykowanych kolekcji 4FxRL9 i 4FxAL.

Oficjalna strona: 4f.com.pl


GODZINY OTWARCIA:
pon-sob 9.00-21.00
niedz. handlowa 10.00-20.00
I PIĘTRO

Copyright 2024 © Galeria Kupiecka

Ta strona wykorzystuje pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.