OFERTY PRACY

Zatrudnimy pracowników na stanowisko DORADCA KLIENTA do sklepu odzieżowego w Galerii Kupieckiej w Otwocku: Dołącz do naszego zespołu jeśli:
  • Jesteś komunikatywny, otwarty i energiczny
  • Lubisz pracę z ludźmi
  • Posiadasz doświadczenie w sprzedaży (mile widziane)

Do Twoich zadań zależeć będzie:
  • Aktywna obsługa Klienta
  • Realizacja celów sprzedażowych
  • Dbanie o prawidłową ekspozycję towaru w salonie

Oferujemy:
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie
  • Szkolenia produktowe i sprzedażowe
  • Rabaty pracownicze

Proszę o przesyłanie CV z klauzulą: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).” Opis oferty pracy
Twój zakres obowiązków:
  • przygotowanie dokumentów z zakresu stosunku pracy oraz umów cywilno-prawnych tj. umów o pracę, umów zlecenie, aneksów oraz świadectw pracy
  • prowadzenie dokumentacji pracowniczej zgodnie z obowiązującymi przepisami, w tym prowadzenie ewidencji czasu pracy
  • naliczanie wynagrodzeń (umowy cywilnoprawne)
  • bieżąca obsługa pracowników firmy
  Nasze wymagania:
  • Wykształcenie wyższe
  • minimum 2-letnie doświadczenie w pracy na analogicznym, samodzielnym stanowisku
  • znajomość przepisów prawa pracy, przepisów ustawy o świadczeniach pieniężnych z ubezpieczenia społecznego w razie choroby i macierzyństwa oraz przepisów i zasad dotyczących rozliczania czasu pracy,
  • umiejętność prowadzenia pełnej dokumentacji pracowniczej
  • bardzo dobra znajomość programów pakietu MS Office
  •  znajomość programu kadrowo-płacowego RAKS będzie dodatkowym atutem.
  • Samodzielność, zaangażowanie, odpowiedzialność oraz umiejętność pracy w zespole
Oferujemy:
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • kompleksowe wdrożenie do pracy,
  • zatrudnienie na zastępstwo  na okres ok. 1,5 roku

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV zawierające poniższą klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).” Opis oferty pracy

#PracujWSwoimStylu jako Sprzedawca w strefie eobuwie.pl w salonie CCC w Galerii Kupieckiej w Otwocku.

Strefa eobuwie to nowoczesny, unikatowy koncept sklepów eobuwie.pl. W wydzielonej przestrzeni w salonie CCC będziesz dbał o Klientów chcących skorzystać z oferty eobuwie.pl.

Czym będziesz się zajmować?

  • Obsługą Klienta w znalezieniu odpowiedniego rozmiaru, fasonu, uzyskaniu porady jak pielęgnować produkty, jak złożyć zamówienie itd.

  • Budowaniem długofalowych relacji z Klientem,

  • Pomocą w obsłudze tabletów i skanerów esize.me,

  • Edukacją klientów w jaki sposób działa nasz koncept sklepu,

  • Przyjmowaniem zwrotów i reklamacji,

  • Dbaniem o dobry wizerunek marki,

  • Przyjmowaniem towaru i wydawaniem ich klientowi,

  • Dbaniem o porządek w miejscu pracy.

Czego od Ciebie oczekujemy?

  • Wysokiej kultury osobistej i nastawienia na Klienta,

  • Komunikatywności i umiejętności budowania relacji,

  • Nastawienia na osiąganie celów i wyników,

  • Umiejętności pracy w zespole,

  • Otwartości do pracy w nowoczesnym, technologicznym koncepcie sklepów,

  • Dyspozycyjności i elastyczności do pracy w godzinach funkcjonowania sklepu (również w weekendy),

  • Doświadczenia w obsłudze Klienta (dodatkowy atut),

Co dla Ciebie mamy?

  • Umowę zlecenie w wymiarze ok. 20 – 40h tygodniowo (elastycznie w zależności od dyspozycyjności),

  • Stabilne warunki zatrudnienia,

  • Dwa razy w roku dofinansowanie 300 złotych do zakupu obuwia w naszym sklepie,

  • Rabaty na produkty dostępne w sklepie eobuwie.pl, MODIVO oraz CCC,

  • Pakiet benefitów, w tym dostęp do pakietu Multisport,

  • Możliwość wykupienia dodatkowego ubezpieczenia,

  • Program poleceń dla pracowników – 1500 zł za polecenie do pracy znajomego.

Dołącz do nas i #PracujWSwoimStylu !

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV zawierające poniższą klauzulę:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).”

Opis oferty pracy

Potrzebujesz dodatkowego zastrzyku gotówki? A może szukasz pracy sezonowej, w której masz możliwość zostać na dłużej? Mamy coś dla Ciebie! Spróbuj swoich sił w obsłudze klienta w naszych sklepach. Wprowadzimy Cię do naszego świata i wszystkiego Cię nauczymy. Od Ciebie będziemy potrzebować pozytywnej energii i komunikatywności.

Wsparcie Sprzedaży CCC Otwock Galeria Kupiecka

W CCC #NakręcająNasKlienci, dlatego dołączając do nas:

• Zadbasz o miłą i profesjonalną obsługę klientów i będziesz ich wspierać w dokonywaniu trafnych wyborów zakupowych.

• Będziesz dbał/a o ekspozycję i estetykę produktów.

• Zadbasz o estetyczny wygląd salonu.

Szukamy osób które:

• Chcą poznać od wewnątrz tajniki pracy w branży modowej i nauczyć się standardów pracy z klientem.

• Lubią rozmawiać z ludźmi i chcą pracować blisko Klientów.

• Są pozytywnie nastawione – dla nas dobra atmosfera w miejscu pracy to podstawa.

• Są graczami zespołowymi i chętnie pomagają innym.

• Mają otwartą głowę – u nas nie musisz umieć wszystkiego, ważne, że po prostu chcesz się uczyć!

Ze swojej strony oferujemy:

• Pracę sezonową na umowę zlecenie z możliwością pracy na stałe na umowie o pracę.

• Elastyczny grafik dostosowany do zajęć na uczelni, czy możliwości realizacji Twoich prywatnych pasji.

• Środowisko sprzyjające wymianie doświadczeń – #DziałamyZespołowo, dlatego po dołączeniu do zespołu wprowadzimy Cię w tajniki pracy w naszych sklepach

• Współpracę z ludźmi pełnymi pasji, którzy lubią się dzielić swoją wiedzą.

• Kody rabatowe w ramach Grupy CCC (HalfPrice, CCC, eobuwie, MODIVO).

Dołącz do drużyny piękna w Salonie Fryzjerskim @Kołtun Neli w Galerii Kupieckiej! Jeśli marzysz o pracy w fantastycznej ekipie, gdzie kreatywność spotyka się z profesjonalizmem, to mamy dla Ciebie idealną propozycję! Salon Fryzjerski Kołtun Neli w sercu Galerii Kupieckiej w Otwocku poszukuje pracowników, którzy chcą wspólnie wystartować w wyjątkową przygodę w świecie urody. Jeżeli jesteś doświadczonym fryzjerem/fryzjerką, barberem lub utalentowaną manicurzystką, ta oferta jest dla Ciebie! Wychodząc na przeciw potrzebom oraz wsłuchując się w głos naszych klientów postanowiliśmy rozszerzyć oferowany zakres usług. W związku z powyższym to właśnie Ty masz szansę, by rozwinąć skrzydła wzlatując wraz z nami na wyżyny piękna.

Czego oczekujemy od Ciebie:
  • Doświadczenia (jeśli posiadasz portfolio – chętnie zobaczymy, nie jest to warunek)
  • Pasji do sztuki fryzjerskiej /  manicure’u,
  • Kreatywności i umiejętności śledzenia najnowszych trendów,
  • Umiejętności pracy z klientem, Pozytywnego podejścia do życia

Co oferujemy:
  • Umowę o pracę,
  • Przyjazną atmosferę pracy w prestiżowym miejscu,
  • Możliwość rozwijania swoich umiejętności pod okiem doświadczonych fryzjerów,
  • Elastyczny grafik dostosowany do Twoich potrzeb,
  • Atrakcyjne  wynagrodzenie i system premiowy,
  • Możliwość udziału w szkoleniach branżowych

Jeśli chcesz być częścią zgranego, pogodnego i przyjaznego zespołu, tworząc niezapomniane stylizacje dla naszych klientów, nie zwlekaj! Prześlij swoje CV (ewentualnie wraz z  portfolio) na adres email:  pracakoltunneli@gmail.com lub skontaktuj się z nami telefonicznie pod numerem: 530 332 331. Razem tworzymy miejsce, gdzie piękno i profesjonalizm idą w parze. Dołącz do nas w salonie fryzjerskim Kołtun Neli i zobacz, jak Twoje umiejętności kwitną!