Fantastyczny Market

W dniach 18-20 lipca nasza galeria zamieni się w magiczne miejsce pełne wspaniałych niespodzianek, ciekawych postaci i popkultury, która części gościom jest zapewne doskonale znana! Dla tych, którzy dotychczas nie mieli okazji zetknąć się z tematem fantasy będzie to doskonała okazja do jej poznania, poszerzenia horyzontów i wiedzy.

To wyjątkowe wydarzeniem, jedyne o tej tematyce w powiecie otwockim, które pozwala każdemu odkrywać niesamowity świat – krainę własnej wyobraźni. Fantastyka przenosi nas do innych światów, gdzie wszystko jest możliwe, rozwijając wyobraźnię i inspirując do tworzenia własnych historii.

To już trzecia edycja tego wydarzenia, tym razem wyjątkowa, bo letnia! Organizatorem wydarzenia jest Fantastyczny Market , właściciel marki i sklepu Fantastyczne Gadżety znajdującego się na 1 piętrze naszego centrum handlowego – to tu fantasy spotkacie każdego dnia.

Jeśli chcecie zostać wystawcą – tam również znajdziecie formularz rejestracyjny, regulamin i szczegóły wydarzenia.

A na koniec prawdziwa bomba!

Chcecie wziąć udział w konkursie cosplay, który w poprzednich dwóch edycjach dawał mnóstwo fun’u i okazał się prawdziwym sukcesem? Więcej informacji po dołączeniu do wydarzenia.

Przyjdźcie, bawcie się i przeżyjcie niezapomnianą przygodę wraz z nami! Do zobaczenia!

PS: …a po markecie! Kolejna niespodzianka, kolejne duże wydarzenie.
Szczegóły już 21 lipca na naszym profilu!

Obserwujcie nas, bo będziemy uchylać rąbka tajemnicy!
#polecajkaGaleriiKupieckiej #GaleriaKupiecka#Kupiecka2#FaktastyczneGadżety #FantastycznyMarket#dziejesięwotwocku #otwock#fantasy#fantasyotwock #fantasywGaleriiKupieckiej#summer#lato #cosplay#cosplayotwock#niespodzianka

Copyright 2024 © Galeria Kupiecka

Ta strona wykorzystuje pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.