Pizza Hut

Marka Pizza Hut to ikona w branży gastronomicznej, znana na całym świecie. Jej historia sięga ponad pół wieku, rozpoczynając się skromnie od braci Carney, którzy pożyczyli od matki 600 dolarów by zmienić postrzeganie i smak pizzy raz na zawsze. Dziś Pizza Hut jest największą na świecie siecią pizzerii, z ponad 14 000 restauracjami, w ponad 100 krajach. Marka ta kojarzona jest z pyszną pizzą, makaronem i skrzydełkami, które serwuje w lokalach oraz dostarcza do domów na całym globie.

Pizza Hut wyróżnia się nie tylko jako miejsce, gdzie można zjeść pyszną pizzę, ale również jako firma, która stawia na tworzenie wyjątkowych smaków i dba o szczegóły. Jest znana z innowacyjności, jako pierwsza dostarczając pizzę w kosmos.

To także firma, która dba o swoich pracowników, tworząc przyjazne środowisko pracy i zachęcając do rozwoju osobistego.
Jest to marka, która ceni ludzi, smak i społeczność. Łącząc te wartości otrzymuje swój indywidualny, jedyny w swoim rodzaju charakter, dzięki któremu od lat klienci darzą ją wyjątkowym zaufaniem.

GODZINY OTWARCIA
pon-sob 9.00-21.00
niedz. handlowa 10.00-20.00

PARTER

tel.: 601555148

Copyright 2024 © Galeria Kupiecka

Ta strona wykorzystuje pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.