plus

Polkomtel Sp. z o.o. to wiodący operator telekomunikacyjny w Polsce, świadczący usługi pod marką Plus. Jest liderem technologii LTE korzystającym z najnowocześniejszych rozwiązań telekomunikacyjnych w rozwijaniu usług dla swoich klientów. Jest częścią Grupy Cyfrowy Polsat, największej grupy medialno-telekomunikacyjnej w Polsce posiadającej 5,8 mln klientów kontraktowych i dostarczającej swoim klientom łącznie 16,4 mln usług telefonii komórkowej, płatnej telewizji i dostępu do Internetu.
W skład Grupy obok Polkomtelu, wchodzą Cyfrowy Polsat – operator największej polskiej platformy satelitarnej i dostawca nowoczesnych usług multimedialnych, Telewizja Polsat – wiodący polski nadawca komercyjny oferujący 24 popularnych kanałów telewizyjnych generujących oglądalność na poziomie ponad 24% oraz serwis IPLA, lider na rynku wideo online ze średnią ok. 3 mln użytkowników miesięcznie. W maju 2018 roku Grupa Cyfrowy Polsat przejęła kontrolę nad Netią, co pozwoliło na rozszerzenie oferowanych klientom usług o szybki Internet stacjonarny.

GODZINY OTWARCIA:
pon.-sob. 9.00-21.00
niedz. handlowa 10.00-20.00

GALERIA KUPIECKA | ul. Kupiecka 2, 05-400 Otwock | Regulamin

Ta strona wykorzystuje pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.